گیت پروانه‌ای – شرکت رویان دارو

گیت پروانه‌ای - شرکت رویان دارو
رویان دارو در سال 1400 جهت تسهیل امور نظارتی و کنترل تردد شرکت خود به جمع مشتریان راهکارهای شرکت ماداکتو پیوست.

در این پروژه از گیت تردد، دستگاه تشخیص چهره و خدمات وب سرویس یکپارچه سازی نرم افزارهای ماداکتو استفاده شد.

گیت MD-G303 شرکت ماداکتو از نوع فلپ یا پروانه‌ایست که ترکیبی از استیل و شیشه دارد. شیوه عملکرد این گیت شرکت ماداکتو به صورتی است که تنها افراد دارای مجوز ورود می‌توانند از آن عبورکنند. سنسورهای این گیت هوشمندانه عمل کرده و اجازه ورود افراد متفرقه را نخواهند داد.

رویان دارو از دستگاه تشخیص چهره MD-801 شرکت ماداکتو جهت تسهیل و افزایش سرعت تردد کارکنان خود استفاده کرد. این دستگاه به کمک پایه مخصوص خود بر روی گیت نصب شد تا سرعت بخش و تنظیم کننده تردد افراد باشد.

دستگاه MD-801 علاوه بر تشخیص چهره قابلیت شناسایی اثر انگشت، کارت و رمز را هم دارد. به همین منظور مراجعانی که چهره آنها در سیستم ثبت و ذخیره نشده باشد هم به راحتی با دریافت مجوز و استفاده از طرق دیگر شناسایی می‌توانند وارد مجموعه شوند. ترکیب گیت ورودی و دستگاه حضور و غیاب هوشمند نیاز به حضور یک ناظر برای کنترل ورود و خروج افراد را مرتفع می‌سازد و کلیه امور مربوطه را به صورت خودکار انجام خواهد داد.

هماهنگی گیت ورودی و دستگاه تشخیص چهره با نرم افزارهای و سخت افزارهای دیگر رویان دارو که از شرکت‌های دیگر تهیه شده بودند، با یک وب سرویس از سوی شرکت ماداکتو یکپارچه سازی شد تا رویان دارو در هزینه و وقت خود هم صرفه جویی داشته باشد.

پیش از مرحله نصب و راه اندازی کارشناسان شرکت ماداکتو در محل حاضر شده و جهت جایگذاری گیت طراحی هوشمندانه و ارزیابی‌های لازم را انجام دادند و به این ترتیب در پیاده سازی گیت‌ها نیازی به تغییر دکوراسیون یا عملیات ساختمانی خاصی به وجود نیامد. زیبایی و امنیت در کنار یکدیگر به یاری رویان دارو آمدند تا نظارت و کنترل تردد افراد به صورت لحظه‌ای امکان پذیر باشد و همچنین از نیروی کمتری در این کار استفاده کند و هزینه و انرژی کارمندان برای امور دیگری که اولویت بیشتری دارند صرف شود.