سرگرمی و سینما

ﺑﺮرﺳﯽ ﮐﻠﯽ راهکارهای سینما و مراکز تفریحی

راهکارهای سینما و مراکز تفریحی باید به شکل موثری اجرا شوند، ایجاد نظم و کنترل تردد در مکان‌های تفریحی و سینما نقش تعیین کننده‌ای دارد. معمولا برای ورود به چنین مکان‌هایی باید بلیت تهیه کرد و برای برخی از سرگرمی‌ها محدودیت‌های خاصی هم وجود دارد. مثلا محدودیت در سن، قد یا وزن گذاشته شده است. همچنین رعایت نظم و برقراری میزانی از آرامش هم مورد نیاز است.

برای ورود به سینما و مراکز تفریحی سامانه‌های خرید بلیت در نظر گرفته می‌شود تا افراد با آسودگی بتوانند نوع تفریحات مورد نظر خود را انتخاب کنند و از ازدحام و ایجاد بی نظمی و هم اتلاف وقت افراد هم جلوگیری شود.

به منظور پیشگیری از سوء استفاده و بی‌نظمی در این مکان‌ها راهکارهای مختلفی قابل انتخاب هستند. برای صدور مجوز ورود و عبور از این گیت‌ها، می‌توان از کارت‌ یا ابزار دیگری استفاده کرد. ریدرهای مختلف هم می‌توانند با گیت‌های ورودی هماهنگ باشند و چهره افرادی که وارد می شوند را ثبت و ذخیره کنند.

راهکارهای ماداکتو گیت برای سینما و مراکز تفریحی

انواع گیت‌های نفررو برای این مراکز کارایی دارند که بسته به انتخاب مدیران مراکز و سیاست‌های آنها قابل انتخاب هستند. انواع دستگاه‌های حضور و غیاب برای کنترل دسترسی کارمندان و مراجعان کارایی دارند.

برای پارکینگ‌های این اماکن می‌توان از گیت‌ خودرویی گیت‌ خودرویی استفاده کرد. این گیت‌ها قابلیت هماهنگی و یکپارچه‌سازی با تجهیزات مختلفی را دارند. برای کمد کارکنان و حتی کمدهای امانی که در این مکان‌ها دراختیار مراجعان قرار می‌گیرد هم می‌توان از قفل الکترونیکی استفاده کرد.

مشاوران و کارشناسان فروش ماداکتو آماده راهنمایی و ارائه اطلاعات در مورد محصولات مختلفی هستند که این مراکز می‌توانند از مزایای بلندمدت آنها استفاده کنند.

همچنین در راهکارهای سینما و مراکز تفریحی می‌توان از دستگاه‌هایی که درجه حرارت بدن افراد را چک می‌کنند هم استفاده کرد تا افرادی که احتمال بیماری آنها وجود دارد اجازه ورود نداشته باشند.

برای استفاده از دستگاه‌هایی که افراد باید مستقیما با آنها در تماس باشند هم گیت‌ها و تونل‌های ضدعفونی کننده کارساز خواهد بود.

ﺧﻮاﺳﺘﻪ ﻫﺎی صاحبان سینما و مراکز تفریحی

  • حفظ نظم و کنترل تردد مراجعان
  • امکان نظارت لحظه‌ای و آنلاین بر بخش‌های مختلف
  • حفظ سلامت بازدیدکنندگان و مراجعان و کارکنان در زمان شیوع بیماری‌های واگیردار
  • جلوگیری از ورود افراد غیرمجاز
  • سرعت و تسهیل روال بازدید و تهیه بلیت
  • امکان پیگیری و ثبت اطلاعات بازدیدکنندگان و مراجعان در صورت بروز مشکل

محصولات مرتبط ماداکتو

ﻧﻈﺮات و ﭘﯿﺸﻨﻬﺎدات ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن ﻣﺎداﮐﺘﻮ

ﺗﺠﺮﺑﯿﺎت ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن را ﺑﺨﻮاﻧﯿﺪ ﺗﺎ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺗﺼﻤﯿﻢ را ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ

تجهیزات خریداری شده از شرکت ماداکتو برای نیازهای بانک مناسب بوده و مجموعه همکاران ما در واحد پشتیبانی از فرآیندهای فروش، نصب و راه‌اندازی تجهیزات مذکور رضایت دارند..

ابوالفضل سالم، رییس اداره پشتیبانی بانک اقتصاد نوین

ما از تلاش همکاران شرکت ماداکتو در بهبود سطح کیفیت سیستم حضور و غیاب و گیت‌های کنترل تردد بسیار ممنونیم. امیدواریم در آینده هم بتوانیم از تجربه و دانش شرکت ماداکتو در حوزه‌های فناوری حفاظتی استفاده کنیم.

فلورا آسا ، معاون اداره کل امور کارکنان و پشتیبانی سازمان هواپیمایی کشوری

بهبود سیستم‌های تردد و فناوری حفاظتی ورود و خروج در سازمان ما بعد از همکاری با ماداکتو چشم‌گیر و قابل توجه بوده است. از تلاش کارکنان شرکت ماداکتو قدردانی می‌کنیم.

سیدغلامرضا موسوی، مشاور ارشد معاون منابع انسانی قوه قضاییه

در چند سال گذشته که سازمان ما از گیت‌های کنترل تردد و سیستم‌های کنترل دسترسی ماداکتو استفاده می‌کند، از خدمات و محصولات این شرکت رضایت داریم. خدمات پس از فروش و پشتیبانی این شرکت هم مناسب و مفید بوده است.

سید حسین موسویان، مدیر پشتیبانی سازمان صنایع دریایی

شرکت ماداکتو نرم‌افزارهای مدیریت تردد اماکن ورزشی و شهرک سینمایی شرکت ملی گاز ایران را پیاده‌سازی کرده است. ما از خدمات این شرکت راضی هستیم و برایشان موفقیت آرزو داریم.

محمدرضا حشمت مهاجر، رییس امور فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز ایران

آن را در 360 درﺟﻪ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﮐﻨﯿﺪ

دانلود مقالات مرتبط

کاتالوگ محصولات ماداکتو

اﺧﺒﺎر ﻣﺎداﮐﺘﻮ

ﻧﮕﺎﻫﯽ ﺑﻪ آﺧﺮﯾﻦ اﺧﺒﺎر