ز

سفارتخانه‌ها

راهکار ماداکتو برای سفارت‌خانه‌ها

یکی از ویژگی‌های اصلی گیت تردد برای سفارت‌خانه‌ها این است که آنها میزبان طیف گسترده‌ای از بازدیدکنندگان و افرادی هستند که بعنوان ارباب رجوع در ساختمان‌های آن تردد دارند. افرادی مانند بازدیدکنندگان منظم، بازدیدکنندگان یک بار، بازدیدکنندگان در صندلی‌های چرخدار، بازدیدکنندگان با چمدان‌های بزرگ و موارد دیگر.
کنترل دسترسی در سفارت‌خانه‌ها یک روش امنیتی است که چه کسی می‌تواند منابع را در یک محیط محاسباتی (معین) مشاهده یا استفاده کند. کنترل دسترسی فیزیکی به صورت گیت کنترل تردد، دسترسی به ساختمان‌ها و اتاق‌های سفارت‌ها، را محدود می‌کند.

نحوه عملکرد سیستم‌های کنترل دسترسی در سفارت‌خانه‌ها

کنترل دسترسی، روشی هوشمندانه و مناسب برای تأمین امنیت سفارت‌خانه‌ها و اماکن کنسولی است. با نصب سیستم یکپارچه امنیت و حراست می‌توان کنترل دقیقی بر ورود و خروج این اماکن اعمال کرد. سرعت در تشخیص هویت و کنترل‌های امنیتی موجب می‌شود در زمان ازدحام ارباب رجوع ارائه خدمات کنسولی تسهیل شود. فناوری‌هایی مانند دستگاه تشخیص چهره، دستگاه انگشت‌زنی، بارکدخوان یا حتی شاسی خروجی و ریموت کنترل بخشی از این ابزارها و فناوری‌ها هستند.

ویژگی ابزارهای کنترل دسترسی در سفارت‌خانه‌ها

برای ایجاد یک برنامه کنترل دسترسی جامع در سفارت‌خانه‌ها باید همه جوانب امنیتی و حفاظتی مدنظر باشد. بخش‌های مختلف اماکن دیپلماتیک به لحاظ تنوع پروتکل‌های حفاظتی و امنیتی در سطوح متفاوتی از امنیت قرار دارند. بنابراین استفاده از ابزارهای متنوع کنترل تردد و کنترل دسترسی برای مدیریت این اماکن مورد نیاز است.

مزیت ماداکتو در ارائه راهکار حفاظتی سفارت‌خانه‌ها

برای تردد افراد در اماکن دیپلماتیک و دفاتر کنسولی شرکت ماداکتو استفاده از گیت‌های تمام قد نفری را پیشنهاد می‌کند. این گیت‌ها همانند سد محکمی در برابر ورود غیرمجاز عمل می‌کنند و برای استفاده در اماکن حساس و پر ازدحام طراحی شده‌ و قابلیت تحمل فشار زیاد را داراست.

گیت‌های نفری ماداکتو در دو نوع تک راهرو و دو راهرو تولید شده و امکان استفاده به صورت دو طرفه را فراهم می‌کند. این گیت‌ها در زمان احراز هویت، فقط اجازه عبور برای یک نفر را صادر می‌کند. بعد از عبور شخص از گیت مسیر مربوطه توسط میله‌های محکم به کار رفته در گیت مسدود می شود.
گیت‌های کنترل تردد ماداکتو یا تمامی انواع سیستم‌های کنترل دسترسی مانند حسگر اثر انگشت، سیستم تشخیص چهره، دستگاه بارکدخوان، دستگاه کارتخوان و غیره متصل می‌شود. امکان استفاده از این گیت‌ها هم در فضاهای داخلی و هم در فضاهای خارجی امکان‌پذیر است. بدنه این گیت از استیل ضدزنگ بسیار مقاوم ساخته شده و در تمامی شرایط آب و هوایی قابل استفاده است. این گیت‌ها دارای نشانگر LED جهت راهنمایی مسیر برای عابران و بازدیدکننگان است..

ﺧﻮاﺳﺘﻪﻫﺎ و نیازهای سفارت‌خانه‌ها

  • حفظ امنیت اماکن دیپلماتیک
  • نظارت دقیق در ورود و خروج
  • امکان ارتباط آسان باز نرم‌افزارهای متنوع تردد
  • استفاده از فناوری برای تسریع فرآیند احراز هویت
  • ایجاد نظم در بخش‌های پر ازدحام سفارت‌خانه
  • یکپارچگی در سیستم تردد دفاتر کنسولی مختلف

محصولات مرتبط ماداکتو

ﻧﻈﺮات و ﭘﯿﺸﻨﻬﺎدات ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن ﻣﺎداﮐﺘﻮ

ﺗﺠﺮﺑﯿﺎت ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن را ﺑﺨﻮاﻧﯿﺪ ﺗﺎ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺗﺼﻤﯿﻢ را ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ

ما از تلاش همکاران شرکت ماداکتو در بهبود سطح کیفیت سیستم حضور و غیاب و گیت‌های کنترل تردد بسیار ممنونیم. امیدواریم در آینده هم بتوانیم از تجربه و دانش شرکت ماداکتو در حوزه‌های فناوری حفاظتی استفاده کنیم.

فلورا آسا ، معاون اداره کل امور کارکنان و پشتیبانی سازمان هواپیمایی کشوری

تجهیزات خریداری شده از شرکت ماداکتو برای نیازهای بانک مناسب بوده و مجموعه همکاران ما در واحد پشتیبانی از فرآیندهای فروش، نصب و راه‌اندازی تجهیزات مذکور رضایت دارند.

ابوالفضل سالم، رییس اداره پشتیبانی بانک اقتصاد نوین

در چند سال گذشته که سازمان ما از گیت‌های کنترل تردد و سیستم‌های کنترل دسترسی ماداکتو استفاده می‌کند، از خدمات و محصولات این شرکت رضایت داریم. خدمات پس از فروش و پشتیبانی این شرکت هم مناسب و مفید بوده است.

سید حسین موسویان، مدیر پشتیبانی سازمان صنایع دریایی

بهبود سیستم‌های تردد و فناوری حفاظتی ورود و خروج در سازمان ما بعد از همکاری با ماداکتو چشم‌گیر و قابل توجه بوده است. از تلاش کارکنان شرکت ماداکتو قدردانی می‌کنیم.

سیدغلامرضا موسوی، مشاور ارشد معاون منابع انسانی قوه قضاییه

شرکت ماداکتو نرم‌افزارهای مدیریت تردد اماکن ورزشی و شهرک سینمایی شرکت ملی گاز ایران را پیاده‌سازی کرده است. ما از خدمات این شرکت راضی هستیم و برایشان موفقیت آرزو داریم.

محمدرضا حشمت مهاجر، رییس امور فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز ایران

دانلود مقالات مرتبط

cms-assets-international/2021-05
cms-assets-international/2021-05

اﺧﺒﺎر ﻣﺎداﮐﺘﻮ

ﻧﮕﺎﻫﯽ ﺑﻪ آﺧﺮﯾﻦ اﺧﺒﺎر