بیمارستان‌ها

ﺑﺮرﺳﯽ ﮐﻠﯽ راﻫﮑﺎرهای ماداکتو برای بیمارستان‌ها

محیط‌های بیمارستانی شرایط ویژه‌ای دارند، افراد مختلفی در آن رفت و آمد می‌کنند و نیازمند نظارت دقیق هستند. از محوطه پارکینگ گرفته تا کمدهای مخصوص دارو یا ابزار و تجهیزات، همگی علاوه بر اینکه باید تحت نظارت ویژه باشند، رعایت بهداشت و عدم آلودگی و انتقال آن هم از اهمیت زیادی برخوردار است.

راهکارهای شرکت ماداکتو برای بیمارستان‌ها

دو نوع ورودی در بیمارستان‌ها وجود دارد، برای خودروها و برای افراد. معمولا آمبولانس‌ و خودروی کارکنان اجازه ورود به محوطه پارکینگ بیمارستان را دارند و بیماران و مراجعه‌کنندگان چنین اجازه‌ای ندارند اما در شرایط خاص امکان ورود برای آنها مهیا می‌شود.

ورود خودرو

برای ورود به محوطه پارکینگ می‌توان از راهبند بازویی یا پارکینگی راهبند بازویی یا پارکینگی استفاده کرد. همچنین راهبند بولارد یا ستونی نیز راهبند مناسبی است. برای احراز هویت و صدور مجوز ورود این راهبندها هم می‌توان از دوربین پلاک‌خوان، آنتن بردبلند و ریدرهای احراز هویت مختلف هم استفاده کرد. همه راهبندها دکمه کنترلی دارند که می‌توان در موارد خاص مثل قطعی برق یا ورود و خروج اضطراری و برای افرادی که هویت آنها در سیستم تعریف نشده هم از آن استفاده کرد.

ورود بیماران و مراجعه کنندگان

برای ورود افراد به ساختمان بیمارستان به دلیل حساسیت بهداشتی باید از راهکار مناسب استفاده کرد.
در ورودی عمومی از دوربین‌ها و ریدرهای تشخیص دمای بدن برای تفکیک بیماران با شرایط مختلف کارساز خواهد بود. به عنوان نمونه برای بیمارستان‌هایی که نباید افراد دارای عفونت یا تب وارد آن شوند این دستگاه کمک بزرگی به حفظ این شرایط می‌کند.

ورود کارکنان و پزشکان

جهت ورود کارکنان و پزشکان هم دستگاه‌های حضور و غیاب مختلف و گیت‌های ورودی متنوعی وجود دارد. گیت‌های بهداشتی یا هایژینک که دست و کفش و در برخی موارد کل بدن افراد را ضدعفونی می‌کند، برای ورود به بخش‌های مختلف بیمارستان و اتاق‌های خاص استفاده می‌شود. علاوه بر دستگاه‌های حضور و غیاب انواع قفل‌ها و دستگیره‌های الکترونیک می‌توانند تاثیر زیادی در ایجاد امنیت و حفظ بهداشت محیط داشته باشند.

وسایل و تجهیزات و داروها

تگ‌هایی که بر روی تجهیزات نصب می‌شود امکان رصد کردن آنها و گزارش گیری از وضعیتشان را ساده‌تر می‌کند. در جابجایی داروها و تجهیزات این روش از ایجاد اختلال و نقص در گزارش و انبار جلوگیری می‌کند. همچنین می‌توان به صورت آنلاین و لحظه‌ای مکان فیزیکی اقلامی که دارای تگ‌های شناسایی هستند را مشاهده کرد.

گشت و نگهبانی

دستگاه گشت و نگهبانی هم می‌تواند در کنار تجهیزات دیگر در ایجاد نظم و گزارش گیری از وضعیت سالن‌ها و مکان‌های خاص مورد استفاده قرارگیرد.
زمانی که همه دستگاه‌ها یکپارچه سازی نرم افزاری شده باشند و هماهنگ با هم عمل کنند ایمنی و توانایی نظارت و مدیریت بیمارستان به بالاترین حد ممکن خود می‌رسد. می‌توان تمام دسترسی‌ها و ترددها را به راحتی کنترل و نظارت کرد و در هر لحظه تغییرات لازم را به عمل آورد.

خواسته‌های بیمارستان‌ها

  • سرعت و دقت عمل در احراز هویت و صدور مجوز تردد
  • کنترل هوشمند دمای بدن همه افرادی که وارد محیط می‌شوند
  • امکان گزارش گیری آنلاین و لحظه‌ای از وضعیت تردد و حضور و غیاب کارمندان
  • جلوگیری از ایجاد صف برای ورود به بخش‌های مختلف
  • جلوگیری از ورود افراد غیرمجاز به مکان‌های خاص

محصولات مرتبط ماداکتو

ﻧﻈﺮات و ﭘﯿﺸﻨﻬﺎدات ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن ﻣﺎداﮐﺘﻮ

ﺗﺠﺮﺑﯿﺎت ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن را ﺑﺨﻮاﻧﯿﺪ ﺗﺎ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺗﺼﻤﯿﻢ را ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ

تجهیزات خریداری شده از شرکت ماداکتو برای نیازهای بانک مناسب بوده و مجموعه همکاران ما در واحد پشتیبانی از فرآیندهای فروش، نصب و راه‌اندازی تجهیزات مذکور رضایت دارند..

ابوالفضل سالم، رییس اداره پشتیبانی بانک اقتصاد نوین

ما از تلاش همکاران شرکت ماداکتو در بهبود سطح کیفیت سیستم حضور و غیاب و گیت‌های کنترل تردد بسیار ممنونیم. امیدواریم در آینده هم بتوانیم از تجربه و دانش شرکت ماداکتو در حوزه‌های فناوری حفاظتی استفاده کنیم.

فلورا آسا ، معاون اداره کل امور کارکنان و پشتیبانی سازمان هواپیمایی کشوری

بهبود سیستم‌های تردد و فناوری حفاظتی ورود و خروج در سازمان ما بعد از همکاری با ماداکتو چشم‌گیر و قابل توجه بوده است. از تلاش کارکنان شرکت ماداکتو قدردانی می‌کنیم.

سیدغلامرضا موسوی، مشاور ارشد معاون منابع انسانی قوه قضاییه

در چند سال گذشته که سازمان ما از گیت‌های کنترل تردد و سیستم‌های کنترل دسترسی ماداکتو استفاده می‌کند، از خدمات و محصولات این شرکت رضایت داریم. خدمات پس از فروش و پشتیبانی این شرکت هم مناسب و مفید بوده است.

سید حسین موسویان، مدیر پشتیبانی سازمان صنایع دریایی

شرکت ماداکتو نرم‌افزارهای مدیریت تردد اماکن ورزشی و شهرک سینمایی شرکت ملی گاز ایران را پیاده‌سازی کرده است. ما از خدمات این شرکت راضی هستیم و برایشان موفقیت آرزو داریم.

محمدرضا حشمت مهاجر، رییس امور فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز ایران

آن را در 360 درﺟﻪ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﮐﻨﯿﺪ

دانلود مقالات مرتبط

کاتالوگ محصولات ماداکتو

اﺧﺒﺎر ﻣﺎداﮐﺘﻮ

ﻧﮕﺎﻫﯽ ﺑﻪ آﺧﺮﯾﻦ اﺧﺒﺎر