جشن نوروز ۱۴۰۱ در دفاتر مختلف شرکت ماداکتو برگزار شد

به رسم سال های قبل همکاران شرکت دانش بنیان ماداکتو در آستانه جشن نوروز ۱۴۰۱ فرارسیدن این عید باستانی و آغاز سال ۱۴۰۱ را گرامی داشتند. این گردهمایی خودمانی همزمان با دفتر تهران در دفاتر مشهد، اهواز و کارخانه اشتهارد نیز برگزار شد. در این مراسم همکاران ماداکتو مرحله آخر چالش هدیه به همکار را نیز برگزار کردند. در این چالش که از هفته‌های قبل آغاز شده بود، همکاران با قرعه‌کشی، داوطلب می‌شدند که بدون اطلاع قبلی برای یک همکار دیگر هدیه‌ای تهیه کنند. مرجله اهدای هدایای این چالش در مراسم جشن نوروز ۱۴۰۱ برگزار شد.

پیام مدیرعامل ماداکتو به مناسب جشن نوروز ۱۴۰۱

در حاشیه این مراسم هدایای نوروزی شرکت به همکاران اهدا شد. مهندس حامد الماسی مدیرعامل ماداکتو نیز از تلاش‌های بی‌دریغ همکاران و همراهی صمیمانه مشتریان در سال ۱۴۰۰ تقدیر کرد. او در این پیام چنین گفتند:

دستاوردهای ماداکتو در زمینه طراحی، تولید و پیاده‌سازی محصولات مختلف در ۲۵ سالی که از تاسیس آن می‌گذرد، چشمگیر و قابل توجه بوده است. من از فرصت زیبای بهار و شروع قرن جدید استفاده می‌کنم تا از همراهی مشتریان‌مان تشکر کنم. مدیران و کارشناسان دلسوز در سازمان‌های مشتری در این سال‌های طولانی، پشتیبان تیم جوان و با انگیزه ما بودند. بدون شک رشد و توسعه ماداکتو جز با اعتماد این سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ محقق نمی‌شد. همچنین من قدردان تلاش همکارانم در شرکت دانش بنیان ماداکتو هستم. همکارانی که در طول سالیان خانواده ماداکتو را تشکیل دادند و ایده‌های ناب، تخصص بالا و تلاش بی‌دریغ‌شان امروز شکوفا شده است.

در بخش دیگر این مراسم مدیران واحدهای مختلف نیز به تقدیر از همکاران خود پرداختند. همکاران ماداکتو در سال ۱۴۰۰ موفقیت‌های زیادی در زمینه ارائه محصولات فناورانه و خلاقانه کسب کرده بود. محصولات و خدمات ماداکتو در حوزه گیت‌های کنترل تردد مانند گیت کنترل تردد نفر،گیت کنترل تردد خودرو،  دستگاه‌های حضور و غیاب و اتوماسیون‌های نرم‌افزاری حوزه حراست و … طراحی و ارائه شده است. این شرکت بر مبنای تلاش متخصصان ایرانی، صادرات محصولات خود را به کشورهای منطقه را نیز آغاز کرده است.