جشن نوروز 1401 در دفاتر مختلف شرکت ماداکتو برگزار شد

به رسم سال های قبل همکاران شرکت دانش بنیان ماداکتو در آستانه جشن نوروز 1401 فرارسیدن این عید باستانی و آغاز سال 1401 را گرامی داشتند. این گردهمایی خودمانی همزمان با دفتر تهران در دفاتر مشهد، اهواز و کارخانه اشتهارد نیز برگزار شد. در این مراسم همکاران ماداکتو مرحله آخر چالش هدیه به همکار را نیز برگزار کردند. در این چالش که از هفته‌های قبل آغاز شده بود، همکاران با قرعه‌کشی، داوطلب می‌شدند که بدون اطلاع قبلی برای یک همکار دیگر هدیه‌ای تهیه کنند. مرجله اهدای هدایای این چالش در مراسم جشن نوروز 1401 برگزار شد.

پیام مدیرعامل ماداکتو به مناسب جشن نوروز 1401

در حاشیه این مراسم هدایای نوروزی شرکت به همکاران اهدا شد. مهندس حامد الماسی مدیرعامل ماداکتو نیز از تلاش‌های بی‌دریغ همکاران و همراهی صمیمانه مشتریان در سال 1400 تقدیر کرد. او در این پیام چنین گفتند:

دستاوردهای ماداکتو در زمینه طراحی، تولید و پیاده‌سازی محصولات مختلف در 25 سالی که از تاسیس آن می‌گذرد، چشمگیر و قابل توجه بوده است. من از فرصت زیبای بهار و شروع قرن جدید استفاده می‌کنم تا از همراهی مشتریان‌مان تشکر کنم. مدیران و کارشناسان دلسوز در سازمان‌های مشتری در این سال‌های طولانی، پشتیبان تیم جوان و با انگیزه ما بودند. بدون شک رشد و توسعه ماداکتو جز با اعتماد این سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ محقق نمی‌شد. همچنین من قدردان تلاش همکارانم در شرکت دانش بنیان ماداکتو هستم. همکارانی که در طول سالیان خانواده ماداکتو را تشکیل دادند و ایده‌های ناب، تخصص بالا و تلاش بی‌دریغ‌شان امروز شکوفا شده است.

در بخش دیگر این مراسم مدیران واحدهای مختلف نیز به تقدیر از همکاران خود پرداختند. همکاران ماداکتو در سال 1400 موفقیت‌های زیادی در زمینه ارائه محصولات فناورانه و خلاقانه کسب کرده بود. محصولات و خدمات ماداکتو در حوزه گیت‌های کنترل تردد مانند گیت کنترل تردد نفر،گیت کنترل تردد خودرو،  دستگاه‌های حضور و غیاب و اتوماسیون‌های نرم‌افزاری حوزه حراست و … طراحی و ارائه شده است. این شرکت بر مبنای تلاش متخصصان ایرانی، صادرات محصولات خود را به کشورهای منطقه را نیز آغاز کرده است.